Raje podatkowe i optymalizacja podatkowa

Posiadasz dobrze prosperującą firmę? Rozpoczynasz działalność i niepokoi Cię kwestia przyszłej emerytury? A może zastanawiasz się jak zabezpieczyć prywatny majątek? To kwestie, które spędzają sen z powiek małym i dużym przedsiębiorcom, osobom dysponującym ogromnymi budżetami strategicznymi i ciężko wypracowanymi oszczędnościami. Nie pozwól, by decydował za Ciebie system - zasięgnij porady i dowiedz się jak zoptymalizować podatki, zapewnić sobie pewną emeryturę, zadbać o majątek.

Czy wiesz, że:
 • walcząc z polskim urzędnikiem często stoisz na przegranej pozycji?
 • transfer aktywów za granicę, nie uchyla możliwości dochodzenia przez Skarb Państwa słusznych roszczeń względem podatników czy sprawców przestępstw. Jednakże, przed zagranicznymi sądami dochodzi do zrównania szans wobec zwyczajnego obywatela. Polski urzędnik nie jest w stanie prowadzić tam sporu z obywatelem z pozycji siły, ale obowiązują go wszystkie zasady cywilizowanego procesu, w tym między innymi zasada, iż ciężar udowodnienia faktu spoczywa na osobie, która z faktu tego wywodzi skutki prawne

Dowiedz się jak skutecznie chronić majątek i zoptymalizować swoje podatki.

ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE
* pola obowiązkowe

Jeżeli planujesz otwarcie sklepu internetowego koniecznie zadbaj o profesjonalnie przygotowany regulamin, sprawdź sporządzanie umów i regulaminów.

 • Pan Robert 28 lat

  Gdy znalazłem inwestora za granicą, byłem dosłownie wniebowzięty. Szybko okazało się jednak, że siedziba mojej firmy ma zostać przeniesiona za granicę, trzeba otworzyć oddziały w paru krajach, w tym zająć się kwestią bankowości. Warunki, które musiałem zapewnić przerosły mnie na wielu płaszczyznach - ePrawnik24 załatwił wszystko sprawnie i doradził mi jak zabezpieczyć finanse firmy.
 • Pan Andrzej 46 lat

  Jako właściciel małej kamieniczki w Poznaniu miałem problemy z lokatorami, a kredyt w banku trzeba było spłacać. W ePrawnik24.com przygotowano dla mnie strategię zmniejszenia zadłużenia, zawieszenia rat kredytowych w oparciu o pertraktacje z bankiem, przedstawiono możliwości windykacji, napisano pozwy. Gdy widmo upadłości się oddaliło, nareszcie mogłem spać spokojnie.
 • Pani Joanna 32 lata

  Mój pracodawca cenił sobie przede wszystkim doświadczoną kadrę. Tak sądziłam do czasu, gdy zaszłam w ciążę. Całe doświadczenie i zaufanie jakie wypracowałam sobie w ciągu 3 lat jako zarządzająca zespołem nagle jakby przestało się liczyć. Chciano się mnie pozbyć i tylko dzięki radom ePrawnika nie skończyłam bez środków do życia. Wiem, że gdybym znowu potrzebowała pomocy, z pewnością tu wrócę.