Pozwy i pisma

Jeżeli potrzebujesz sporządzić w zgodzie z wymogami formalnymi pozew, sprzeciw od nakazu zapłaty, odpowiedź na pozew, apelację, wniosek o przywrócenie terminu do dokonania czynności procesowej, wniosek o odroczenie rozprawy, i innych, skontaktuj się z nami.

WYCEŃ WYKONANIE PISMA
* pola obowiązkowe

Akceptowane formaty plików .doc, .docx, .odt, .pdf, .txt, .jpg, .png, .gif
Maksymalna objętość załącznika 5mb

Dlaczego warto zlecić własnie nam napisanie pisma?

– Pismo spełniające wymogi formalne – otrzymujesz od nas gwarancję, że sąd nie odrzuci Twojego pisma poprzez wzgląd na wystąpienie w piśmie braków formalnych lub błędnych oznaczeń. Wszystko co będziesz musiał zrobić ze swojej strony to podpisanie sporządzonego przez nas pisma oraz dostarczenie go do sądu. Również wskażemy Ci dokładnie gdzie i w jaki sposób złożyć Twoje pismo.

– Pismo dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb – każda sytuacja prawna jest inna w związku z tym najpierw przedstawisz nam Twój problem wraz z oczekiwaniami dotyczącymi Twojej sprawy, na podstwie których to informacji przygotujemy w sposób rzetelny i wyczerpujący pismo dotyczące Twojej indywidualnej sytuacji prawnej. Pamiętaj, że nie warto korzystać z darmowych dostępnych wzorów ponieważ nigdy nie wyczerpią one wszystkich okoliczności dotyczących Twojej sprawy, przez co późniejszy wynik rozpatrzenia Twojego pisma przez sąd może być dla Ciebie mocno rozczarowujący.

Przeczytaj również – raje podatkowe.