Porady prawne online

Jeżeli nie bardzo wiesz jak poradzić sobie w sytuacji do której rozwiązania potrzebna okazuje się być wiedza i znajomość z zakresu obowiązujących przepisów prawa, lepiej nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz.

Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów oferujemy prosty i czytelny system świadczenia porad prawnych. Wystarczy usupełnić pola znajdujące się poniżej - opisać swój problem i zadać pytanie. Pamiętaj, że zadanie pytania do niczego Cię nie zobowiązuje.

ZADAJ PYTANIE - MY WYCENIMY PORADĘ
* pola obowiązkowe

Akceptowane formaty plików .doc, .docx, .odt, .pdf, .txt, .jpg, .png, .gif
Maksymalna objętość załącznika 5mb

Korzyści jakie przemawiają za naszą internetową poradą prawną:

•  Szybkość – w bardziej typowych sprawach poradę otrzymasz od nas już w przeciągu 24h

•  Rzetelność – wszystkich porad prawnych udzielamy z jednakową rzetelnością, starając się przy tym w pełni wyczerpać temat oraz rozwiać wszelkie wątpliwości które mogą się pojawić w danej sprawie. Swoje porady prawne zawsze opieramy na istniejących przepisach prawnych, o które również wzbogacamy Twoją dotychczasową wiedzę w sprawie.

•  Wytłumaczenie niejasności – jeżeli pomimo otrzymania porady wciąż będziesz miał pytania lub coś będzie dla Ciebie niejasnego w związku z Twoją sprawą, bez dodatkowych opłat udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

•  Wygoda – nie musisz nigdzie wychodzić, jak również czekać aż Twój prawnik będzie miał czas na spotkanie.

•  Anonimowość – wystarczy że podasz nam swoje imię i adres e-mail, dodatkowo dbamy o poufność danych wszystkich naszych klientów poprzez zobowiązanie osób udzielających porad do zachowania w bezwzględnej tajemnicy powierzonych informacji.

•  Forma pisemna – u nas otrzymujesz poradę prawną w formie pisemnej, równocześnie przygotowaną już do wydrukowania, którą będziesz mógł podeprzeć się w przyszłości podczas ewentualnego sporu.

•  Darmowa wycena – jeżeli przedstawioną przez nas wycenę uznasz za zbyt drogą, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji rezygnujesz z zamówienia usługi.

Masz dość podatków ? Boisz się o swój majątek ? Sprawdź raje podatkowe i optymalizacja podatkowa